Off topic: Bilgisayar Kullanma Kılavuzu (HARDWARE)
Thread poster: Adnan Özdemir
Adnan Özdemir
Adnan Özdemir  Identity Verified
Türkiye
Local time: 16:53
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
Jul 17, 2009

Değerli forum müdavimleri,

Bu bölümde bilgisayar kullanırken dikkat edilmesi gereken hususları, başınızdan geçen ilginç çevirmen-yazar-bilgisayar ilişkilerini içeren anektodları, can arkadaşınız Ms./Mrs/Mr bilgisayar şiyapınca girdiğiniz duygu durum dünyanızı anlatabilirseniz hepimiz için kazanç olur belki, bence...

Katkılarınız için şimdiden teşekkürler

Adnan Özdemir
Türkiye
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Şahsen benim başımdan çok olay geçti bu PC Jul 17, 2009

Bir keresinde önemli bir projenin (30küsür binlik bir işti) tam ortasında gitti benim emektar.... para yok cepte düşündüm taşındım, servis parası vermeye bile mecalim yoktu o zaman. Gittim bir internet kafeye kalın kalın 5-6 sözlüğümü rehin bıraktım. Rehin bırakmam bile işi çözmüyordu nerdeyse kafe sahibi ne yapayım ben bunları eskiciye satsam 10 YTL vermez dedi. Öyle böyle anlaştık. Bir hafta internet kafede çalıştım ve işi teslim ettim.. Hey gidi günler hey

Herkese selamlar

Adnan Özdemir
Türkiye
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
unutmuşum... Jul 17, 2009

parasız günlerimin yine birinde istanbulda zengin bir semtin karşısındaki semtin bir fakiri olarak internetimin birikmiş borçlarını ödeyemeyinece (3 aylık ) kesildi gitti net. çözüm? Tabii ki kafe

15-20 gün hemde bedava
kafedede çalışılıyormuş arkadaşlar sorun yokmuş yani. herşeyi kafaya takmamak lazımmış. herşeyin bir çözümü mutlaka vardır.. no problem

selamlar herkese

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Bilgisayar Kullanma Kılavuzu (HARDWARE)

Translation news in Türkiye

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »